Kancelaria

PLUS Kancelaria Radców Prawnych
Daniel Lisowski Natalia Lisowska

ul. Sybiraków 4/59
15-204 Białystok
NIP: 543-206-34-29

Szybki kontakt

Telefon: +48 695 100 250
E-mail: kontakt@pluskancelaria.pl

Godziny otwarcia / poniedziałek-piątek / 09:00 – 17:00

Szybki kontakt: +48 695 100 250

Image Alt

O nas

O nas

PLUS Kancelaria Radców Prawnych działa na rynku usług prawniczych od 2013 roku. W swojej codziennej pracy wykorzystujemy wiedzę, doświadczenie oraz indywidualnie podchodzimy do Klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi o najwyższym standardzie.

Podstawowym obszarem działalności Kancelarii jest kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców, zarówno osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą jak i spółek prawa handlowego. W ramach bieżącej obsługi uczestniczymy w procesie negocjowania umów handlowych, występujemy przed sądami oraz organami administracji publicznej, skutecznie windykujemy należności handlowe, a także zapewniamy wsparcie prawne przy przekształceniach prowadzonej działalności.

Kancelaria specjalizuje się także w windykacji należności handlowych. Wiemy, że w tej materii o efekcie decyduje szybkość działania i podejmowanie przemyślanych i zdecydowanych kroków prawnych. Dla nas wygrana sprawa przed sądem to dopiero początek. Wiemy, że orzeczenie, nawet to pozytywne, do momentu odzyskania należności jest tylko kawałkiem papieru. Dla nas liczy się wyłącznie efekt w postaci odzyskania należności. Naszą zaletą jest to, że obsługujemy cały proces windykacji długu, od etapu przedsądowego do zakończenia egzekucji w wyniku ściągnięcia zadłużenia.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w windykacji należności wypracowaliśmy także skuteczne narzędzia dla osób, które z różnych powodów mają problemy ze spłatą zobowiązań. Dzięki naszej znajomości procedur oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie poprowadzić proces oddłużania ze znaczną redukcją istniejącego długu, zapewniając jednocześnie możliwość normalnego funkcjonowania.

Kancelaria świadczy także profesjonalną pomoc prawną w zakresie postępowań sądowych przed sądami powszechnymi wszystkich instancji. Dzięki doskonałej znajomości procedury cywilnej oraz posiadanemu doświadczeniu procesowemu jesteśmy w stanie poprowadzić przed sądem każdą sprawę przedsiębiorców oraz osób fizycznych.

W szczególności zaś specjalizujemy się w sprawach rozwodowych oraz związanych z podziałem majątku. Wiemy jak delikatną materią jest rozwód oraz podział majątku. Dlatego prowadząc kompleksową obsługę prawną tych spraw staramy się połączyć jak najwyższą efektywność z zapewnieniem komfortu i poczucia bezpieczeństwa w trakcie postępowania.

Zapraszamy do Współpracy z Naszym Zespołem wykwalifikowanych radców prawnych!

Opinie naszych Klientów

“Najwyższa jakość usług prawniczych, wzorowy i błyskawiczny kontakt. Niezwykle solidna Kancelaria!"
Mateusz Żukowski | DNA

Opinie naszych Klientów

"PLUS Kancelaria to godny zaufania partner biznesowy. Usługi wykonywane są solidnie, terminowo i na najwyższym poziomie."
Łukasz Wojciechowski | Statuo

Opinie naszych Klientów

“Cenimy solidne podejście do problemów i terminowość. Bardzo dobra i rzetelna Kancelaria."
Mateusz Stanicki | Sunrise Media