Kancelaria

PLUS Kancelaria Radców Prawnych
Daniel Lisowski Natalia Lisowska

ul. Sybiraków 4/59
15-204 Białystok
NIP: 543-206-34-29

Szybki kontakt

Telefon: +48 695 100 250
E-mail: kontakt@pluskancelaria.pl

Godziny otwarcia / poniedziałek-piątek / 09:00 – 17:00

Szybki kontakt: +48 695 100 250

Image Alt

Nasze wartości

Nasze wartości

Nie boimy się wyzwań. Sprawy bardziej skomplikowane sprawiają, że podchodzimy do nich z jeszcze większą pasją i zaangażowaniem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że uwarunkowania biznesowe i prawne zmieniają się w zawrotnym tempie. Dlatego nadążamy za aktualnymi trendami w obsłudze prawnej. Nie ograniczamy się to utartych schematów, czy uniwersalnych wzorów działań prawniczych. Szukamy nowych rozwiązań i możliwości.

Relacja z Klientem jest dla nas bardzo ważna. Chcemy, żeby w naszym modelu współpracy Klient zawsze czuł wsparcie prawne. Staramy się poznać i zrozumieć specyfikę działalności naszych Klientów, dzięki czemu dostarczane rozwiązania prawne są skrojone pod potrzeby konkretnego Klienta. Masz ciekawą sprawę, chcesz rozwinąć swój biznes? Czekamy na Ciebie i zapraszamy do Współpracy!

Nasza wiedza to nie tylko doskonała znajomość przepisów prawa. To także znajomość niestandardowych rozwiązań problemów prawnych nabywana przez lata prowadzenia praktyki prawniczej. To także umiejętność dostosowania rozwiązań prawnych do specyfiki działalności naszych Klientów. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i staramy się dla niej znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie.

Siłą Kancelarii jest zespół doświadczonych, kreatywnych, myślących nieszablonowo radców prawnych. Współpracujemy także z najlepszymi w swoim fachu: radcami prawnymi, komornikami, notariuszem, doradcą restrukturyzacyjnym, biegłym rewidentem, rzeczoznawcą majątkowym, mediatorem, dzięki czemu możemy sprostać każdemu wyzwaniu prawnemu oraz świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.